Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#440936 Zotya32 Előzmény: #440930

A 10667304 szamu ESTMEDIA E DT szerzodesebol a...... szamlan 1200 db 294 HUF aron teljesult (ido: 2011.11.07 09:05:05)

Re: nincs cím

#440907 Zotya32 Előzmény: #440904

nem számít... addigra remélem már nyereséggel a zsebben, messze járok már...

aztán ha úgy alakul, majd idővel veszek újra 50 ft-ért :))

Azért az fincsi lesz, ha…

#440904 zeeh_

Azért az fincsi lesz, ha az eddigi 6.851.000 db részvényből 12.945.337 db hígítás mellett 19.796.337 db lesz. Ekkora brutál hígítást még a BÉT-en se nagyon lehet látni.

Indokolja a rallyt. :)

Re: nincs cím

#440648 zeeh_ Előzmény: #440594

De, hosszú mély hallgatás után előkerült az Andy Vajnázó is, kérdezd meg tőle, hátha Vajna már megint beszáll. :)))

Minden körülmény adott egy jó kis discohoz. :)) Füst, fények, zene, füst, füst, füst és égig növekedő fák, mint a mesében... :)

Re: nincs cím

#440639 rbbj11 Előzmény: #440638

nyilván mehet, még 1-2 napja én is gondoltam rá, hogy beállok limitre venni, és ha szerencséje van az embernek, valóban húzhat rajta jó pénzt gyorsan.

De sztem az esetek többségében rászív az ember, pláne ilyenkor. Van nálam egy ökölszabály: vagy elkapok egy ilyet az első napon, vagy már nem is kergetem a vonatot. Korábbi sok megégésemből tanultam ezt, ugyanis az ilyen rallik jellemzően 2-4 napos limites rallik, aztán ugyanolyan gyorsan vissza szoktak esni a kiindulópontjukra, majd megy tovább a trend irányába az ár

Re: nincs cím

#440638 Vetranio Előzmény: #440633

Ezek szerint már nem érdemes belevenni? Egy-két napig még mehet nem? Azért 30% nem lenne rossz, de félek hogy ráöntik a jónépre és beragadok!

Re: nincs cím

#440633 rbbj11 Előzmény: #440629

ha érdekel, szívesen megírom a top pickeimet, különösen azok érdekesek, amelyek nem mutatnak semmi erőt, mégis pár éves távlaton biztos vagyok a brutál emelkedésükben

Re: nincs cím

#440629 rbbj11 Előzmény: #440623

nem mindig. Sok rv-re vagyok bullish, olyanokra is, amelyek úgy esnek mint az rfv, mert valóban kevés kockázatot látok bennük ezen az árszinten.

Van olyan is, amiben minden időtávon optimista vagyok.

De sok dologgal megégettem már magam, így elég egy-két olyan kategóriába tartozó infó, mint ez, és azonnal átértékelem akár még előzetes elképzelésemet is negatív irányba.

Re: nincs cím

#440622 rbbj11 Előzmény: #439678

és egy ilyen cég emelkedik napok óta limittel????? Úristen, akkor ebből az évszázad tömése lesz

Re: nincs cím

#440606 Vetranio Előzmény: #440594

Szerintetek érdemes még belevenni ebbe? Persze kérdés az is meddig mehet fel. Szerintetek?

Nehéz megmondani, hogy m…

#440537 zeeh_

Nehéz megmondani, hogy meddig megy, rengeteg a beragadt büfi. Talán hétfőn még megy egy limitet, de résen kell lenni, mert hétfőn már akár fordulhat is.

Odaát kinyitott a disco. :)

Re: nincs cím

#440308 gerzion Előzmény: #439804

Hétfőn jön a 3. rés?

Résen kell lenni :)

A múltkori fel körben nem adtam al a "régi 50", azaz 500-ról lévő pakkomat.

Naposon extrémen túlvett, na és 3. rés várható,

de hetesen ( és havi felbontáson) mintha hosszabb távú fordulat jeleit vélném felfedezni.

Vmi értelmes jó tanácsot olvasnék.

Re: nincs cím

#439804 zeeh_ Előzmény: #439788

Nekem nyolc, hogy mit csinálnak, szvsz minden idők egyik legbénább rádiója a Neo. Múlt héten is volt "szerencsém" hallgatni. Hát, az valami katasztrófa... Maradok a Petőfinél.

Jól feltuningolták 224-et, holnapra még lehet belőle limit.

Re: nincs cím

#439678 zeeh_ Előzmény: #439660

Összejött a 200 misi, ezzel max. még egy ideig elvergődnek, de a tartozás érdemben nem vagy alig fog csökkenni (a Sziget bukó lett és nem hiszem, hogy az APEH listán szereplő Pesti Est Kft. vagy a román, bolgár csúcsmagazinokból jönne annyi lé, ami elég lenne a törlesztésre), mert sokkal nagyobb az adósságuk. A 200 misiből talán jut annyi lóvé az APEH felé, hogy lekerüljenek a végrehajtás alatt álló listáról, amin már szinte bérelt helyük van. :)

"Az állami adóhatóság nyilvántartásában 2011.11.01-án/én az alábbi végrehajtási eljárással érintett adószámok szerepelnek:

EST MEDIA VAGYONKEZELŐ NYILVÁNOSAN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG 11404374241

PESTI EST KIADÓI ÉS KULTÚRÁLIS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 12261374241

ECONET INVEST VAGYONKEZELŐ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 13267706243"