Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #439660

Összejött a 200 misi, ezzel max. még egy ideig elvergődnek, de a tartozás érdemben nem vagy alig fog csökkenni (a Sziget bukó lett és nem hiszem, hogy az APEH listán szereplő Pesti Est Kft. vagy a román, bolgár csúcsmagazinokból jönne annyi lé, ami elég lenne a törlesztésre), mert sokkal nagyobb az adósságuk. A 200 misiből talán jut annyi lóvé az APEH felé, hogy lekerüljenek a végrehajtás alatt álló listáról, amin már szinte bérelt helyük van. :)

"Az állami adóhatóság nyilvántartásában 2011.11.01-án/én az alábbi végrehajtási eljárással érintett adószámok szerepelnek:

EST MEDIA VAGYONKEZELŐ NYILVÁNOSAN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG 11404374241

PESTI EST KIADÓI ÉS KULTÚRÁLIS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 12261374241

ECONET INVEST VAGYONKEZELŐ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG 13267706243"