Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #440623

nem mindig. Sok rv-re vagyok bullish, olyanokra is, amelyek úgy esnek mint az rfv, mert valóban kevés kockázatot látok bennük ezen az árszinten.

Van olyan is, amiben minden időtávon optimista vagyok.

De sok dologgal megégettem már magam, így elég egy-két olyan kategóriába tartozó infó, mint ez, és azonnal átértékelem akár még előzetes elképzelésemet is negatív irányba.