Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

zeeh_

Azért az fincsi lesz, ha az eddigi 6.851.000 db részvényből 12.945.337 db hígítás mellett 19.796.337 db lesz. Ekkora brutál hígítást még a BÉT-en se nagyon lehet látni.

Indokolja a rallyt. :)