Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #439788

Nekem nyolc, hogy mit csinálnak, szvsz minden idők egyik legbénább rádiója a Neo. Múlt héten is volt "szerencsém" hallgatni. Hát, az valami katasztrófa... Maradok a Petőfinél.

Jól feltuningolták 224-et, holnapra még lehet belőle limit.