Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Vetranio Előzmény: #440633

Ezek szerint már nem érdemes belevenni? Egy-két napig még mehet nem? Azért 30% nem lenne rossz, de félek hogy ráöntik a jónépre és beragadok!