Re: nincs cím 2011. november 4. 22:43 Vetranio Előzmény: #440633 Ezek szerint már nem érdemes belevenni? Egy-két napig még mehet nem? Azért 30% nem lenne rossz, de félek hogy ráöntik a jónépre és beragadok!