Re: nincs cím 2011. november 7. 7:57 Zotya32 Előzmény: #440904 nem számít... addigra remélem már nyereséggel a zsebben, messze járok már... aztán ha úgy alakul, majd idővel veszek újra 50 ft-ért :))