Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

ECONETka

Re: nincs cím

#439661 Zotya32 Előzmény: #439660

ezt a mesét kellene újra 'felolvasni' :))

Ny. Z. Min. Max.

2011.07.06 / 159 165 150 177

2011.07.07 / 165 189 165 189

2011.07.08 / 197 217 185 217

2011.07.11 / 225 248 225 249

2011.07.12 / 258 264 243 271

2011.07.13 / 269 289 265 298

2011.07.14 / 290 332 290 332

2011.07.15 / 348 381 344 381

2011.07.18 / 421 412 340 438

2011.07.19 / 415 351 351 416

Re: nincs cím

#439334 Zotya32 Előzmény: #439331

igen, de ha mellékelnek egy mesekönyvet, hogy miket fognak bedobni a közeljövőben, lehet elfogadják, hisz emelkedésben könnyeben tudnak kiszállni, mintha öntenék egymást előzve. re: phyl

1-2 jól hangzó story, és máris pörögni fog a papír, és tömhető a nép :))

Re: nincs cím

#439331 zeeh_ Előzmény: #439329

Ha nekem tartozna egy cég, aminek nincs pénze, ezért papírokkal fizet ki jobb híján és nekem szükségem lenne a lóvére, nem hiszem, hogy aláírnék ilyet, hogy várok még x ideig és csak utána boríthatok.

Érdekel, milyen mesét találnak ki. Lassan a Piroska és a farkas kutya f*sza ahhoz képest, ami itt megy. :D

Re: nincs cím

#439329 Zotya32 Előzmény: #439324

ma IT ülés, este hír.. ha tovább akarják húzni, akkor kell 1-2 pozitívum bele, pl. hogy az apportosokkal megállapodtak, hogy 'x' ideig, vagy 'z' árfolyam alatt nem adnak el papírt.

Pakolják a brokik a téte…

#439324 zeeh_

Pakolják a brokik a tételeket szépen, már 43k áll felső limiten vételre.

Hihetetlen, hogy sok-sok alkalom után még mindig el lehet ezt a műsort játszani sokadszorra is. :)

Közben újra rajta vannak a végrehajtás alatti APEH listán.

Re: nincs cím

#438526 zeeh_ Előzmény: #438473

Egyelőre KEG-es a történet, ott is az apport előtt húzták fel, majd jöttek a limites -20%-os napok. Itt is valami ilyesmi lesz, legfeljebb a lefelé irány azután indul meg látványosan, amikor a szállítók elkezdik borítani.

Re: nincs cím

#438440 Zotya32 Előzmény: #438273

eddig jó... egyelőre úgy tűnik nagy mákom volt, hogy reggel még kaptam 152-nél....

Re: nincs cím

#438273 zeeh_ Előzmény: #438270

Ebből most bármi lehet. Ha lesz emelés, előfordulhat, hogy megy tovább szerdán, ha meg nem, akkor a mai emelkedést szvsz visszaadja és új aljra zuhanhat. Egy kalappal!

Re: nincs cím

#438270 Zotya32 Előzmény: #438257

hát én belenyúltam... appennin ki, est be...

lutri, de 1200 db-ot 152-ért megért kockáztatni.... kérdés meddig megy, vagy beöntik-e még ma...??

Re: nincs cím

#438257 zeeh_ Előzmény: #438250

Lehet, hogy nyáron összeszedték az emeléshez szükséges zsetont a rallyban, mert csak 400 felett fordult. Fene tudja.

Lehet, hogy ma kiakad, mert kikapták az akadály nagy részét most 159-ről, de lutri, hogy lesz-e tőkeemelés. Bottal se piszkálom.

Re: nincs cím

#438250 Princ Előzmény: #438227

mindjárt be is dőlhet az árfolyam, ha kiderül, hogy nem lesz tőkeemelés ma

Valami speka próbálja sz…

#438227 zeeh_

Valami speka próbálja szvsz megindítani.

Re: nincs cím

#438037 zeeh_ Előzmény: #437840

Nofene, akkor van még itt mit kiszedni a cégből.

"Felkerült az Est Media Nyrt. portfoliójába tartozó Pesti Est Kft. is a legnagyobb adótartozást felhalmozó cégek közé, több mint 100 millió forinttal lógnak a Nemzeti Adó- és Vámhivatalnak (NAV)."

Márpedig meglepne, ha ta…

#437734 zeeh_

Márpedig meglepne, ha találnának olyan hülyét, aki 200 millát minimum beletol, miután a nagyok kiszálltak...