Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #438473

Egyelőre KEG-es a történet, ott is az apport előtt húzták fel, majd jöttek a limites -20%-os napok. Itt is valami ilyesmi lesz, legfeljebb a lefelé irány azután indul meg látványosan, amikor a szállítók elkezdik borítani.