Re: nincs cím 2011. október 28. 10:03 Zotya32 Előzmény: #438257 hát én belenyúltam... appennin ki, est be... lutri, de 1200 db-ot 152-ért megért kockáztatni.... kérdés meddig megy, vagy beöntik-e még ma...??