Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #438270

Ebből most bármi lehet. Ha lesz emelés, előfordulhat, hogy megy tovább szerdán, ha meg nem, akkor a mai emelkedést szvsz visszaadja és új aljra zuhanhat. Egy kalappal!