Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #439329

Ha nekem tartozna egy cég, aminek nincs pénze, ezért papírokkal fizet ki jobb híján és nekem szükségem lenne a lóvére, nem hiszem, hogy aláírnék ilyet, hogy várok még x ideig és csak utána boríthatok.

Érdekel, milyen mesét találnak ki. Lassan a Piroska és a farkas kutya f*sza ahhoz képest, ami itt megy. :D