Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #438250Lehet, hogy nyáron összeszedték az emeléshez szükséges zsetont a rallyban, mert csak 400 felett fordult. Fene tudja.
Lehet, hogy ma kiakad, mert kikapták az akadály nagy részét most 159-ről, de lutri, hogy lesz-e tőkeemelés. Bottal se piszkálom.