Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

#409961 Koffein Előzmény: #409960

tematikába passzolt volna, de a zene nélküliség nem passzolt a MR-hez, a lendületes zene meg nem passzol a GR-hoz.

én sajna fél órát nem bírtam a GR-ból, pedig imádom hallgatni a gazdasági híreket... maga a műsorstruktúra siralmasan unalmas, így marad az olvasás :)

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

#409960 Zotya32 Előzmény: #409952

belső érdekek... a GR gondolom megint veszteséges lesz... itt volt a lehetőség, hogy egy több mint 10 éves műsornak adásidőt biztosítsanak. viszonylag nagy területen fogható a rádió, így nem csak budapesti lett volna a milliók reggelire. Talán némi hirdetői pénzt is hozott volna.... nem hiszem el, hogy ennyire sületlenek, hogy nem tudtak közös nevezőre jutni. Miért baj, ha egy műsor lendületes, fiatalos és közben szakszerű, tőzsdei díjat is kapott, ráadásul nem a "kommersz" zenét adja adásideje alatt? és még passzolt is volna a rádió tematikájához. De biztos az a jó, ha egy gazdasági műsor egy jazz rádión szól, míg egy gazdasági rádióban unalmas, 30 percenként ugyanazokat a híreket ismétlő műsor megy.

Amúgy TP megint balfék volt, mert a legutóbbi riportban tényként közölte, hogy náluk kezdenek aug. 1-től... lehet ez is befolyásolta azt, hogy nem ide jöttek...

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

#409952 Koffein Előzmény: #409951

így van, de gondolom te is tudod, hogy a belső érdekek lobbija általában keményebb, és stabilabb, mint a kívülről érkező forradalmibb, lendületesebb, eladhatóbb műsor struktúra... elbírom képzelni, hogy mekkora érdek harcok folyhattak ellenük, és sajnos a szürkeség győzedelmeskedett...

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

#409951 Zotya32 Előzmény: #409947

nem hiszem. Rugalmasság kérdése lett volna az egész. Annyit kellett volna tenni, hogy 7-10-ig a milliók reggelire stábja készíti a műsort, ők hozzák, válogatják a zenét. Egyáltalán nem volt rossz a műsor eddigi lendülete, simán elfért volna a Gazdi rádióban is, legalább kicsit felpörögtek volna ők is....

ahogy anno Gyárfás csinálta a nap tv-t az mtv-ben, ugyan így mehetett volna a műsor a Gazdinál is.

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

#409947 Koffein Előzmény: #409941

GR jobb lett volna, de túl száraz lett volna a műsor szellemiségéhez képest, így gondolom jazzy jobban belefért a keretbe... :)

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

#409941 Zotya32 Előzmény: #409927

jazzy: Vételkörzet: Budapest és ~40km-es körzete

GR pedig jobb lett volna - kivételesen -annak mégis csak nagyobb a lefedettsége. De ugye ki az aki szívesen csatlakozik a Garanciáshoz...?? :))

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

#409927 Koffein Előzmény: #409906

az fb-n már mindenki a jazzyről csicsereg, hogy ott lesznek halhatóak...

Re: 200 milliót vettek ki tavaly a tulajdonosok a Szigetből

#409251 Zotya32 Előzmény: #409250

az lesz majd jövőre. Marslakó is megmondta milliárdos nyereség :))

Re: 200 milliót vettek ki tavaly a tulajdonosok a Szigetből

#409250 kerikoma Előzmény: #409247

200 milliárdos osztalék van a címbe, hahaha

Re: nincs cím

#408813 Zotya32 Előzmény: #408768

na, 2 kör megvolt hess médiában;

260-272

255-259,5

tegnapi otp bukó visszajött, és még maradt is pár ft plusz.