Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona
Zotya32 Előzmény: #409952belső érdekek... a GR gondolom megint veszteséges lesz... itt volt a lehetőség, hogy egy több mint 10 éves műsornak adásidőt biztosítsanak. viszonylag nagy területen fogható a rádió, így nem csak budapesti lett volna a milliók reggelire. Talán némi hirdetői pénzt is hozott volna.... nem hiszem el, hogy ennyire sületlenek, hogy nem tudtak közös nevezőre jutni. Miért baj, ha egy műsor lendületes, fiatalos és közben szakszerű, tőzsdei díjat is kapott, ráadásul nem a "kommersz" zenét adja adásideje alatt? és még passzolt is volna a rádió tematikájához. De biztos az a jó, ha egy gazdasági műsor egy jazz rádión szól, míg egy gazdasági rádióban unalmas, 30 percenként ugyanazokat a híreket ismétlő műsor megy.
Amúgy TP megint balfék volt, mert a legutóbbi riportban tényként közölte, hogy náluk kezdenek aug. 1-től... lehet ez is befolyásolta azt, hogy nem ide jöttek...