200 milliót vettek ki tavaly a tulajdonosok a Szigetből 2011. augusztus 12. 8:14 Zotya32 http://www.mfor.hu/cikkek/200_milliardos_osztalekot_kaptak_a_Sziget_tulajdonosai_tavaly.html