Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

Koffein Előzmény: #409941

GR jobb lett volna, de túl száraz lett volna a műsor szellemiségéhez képest, így gondolom jazzy jobban belefért a keretbe... :)