Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona 2011. augusztus 13. 15:13 Koffein Előzmény: #409941 GR jobb lett volna, de túl száraz lett volna a műsor szellemiségéhez képest, így gondolom jazzy jobban belefért a keretbe... :)