Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: 200 milliót vettek ki tavaly a tulajdonosok a Szigetből

kerikoma Előzmény: #409247

200 milliárdos osztalék van a címbe, hahaha