Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

Zotya32 Előzmény: #409947

nem hiszem. Rugalmasság kérdése lett volna az egész. Annyit kellett volna tenni, hogy 7-10-ig a milliók reggelire stábja készíti a műsort, ők hozzák, válogatják a zenét. Egyáltalán nem volt rossz a műsor eddigi lendülete, simán elfért volna a Gazdi rádióban is, legalább kicsit felpörögtek volna ők is....

ahogy anno Gyárfás csinálta a nap tv-t az mtv-ben, ugyan így mehetett volna a műsor a Gazdinál is.