Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

Koffein Előzmény: #409951

így van, de gondolom te is tudod, hogy a belső érdekek lobbija általában keményebb, és stabilabb, mint a kívülről érkező forradalmibb, lendületesebb, eladhatóbb műsor struktúra... elbírom képzelni, hogy mekkora érdek harcok folyhattak ellenük, és sajnos a szürkeség győzedelmeskedett...