Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#400462 Zotya32 Előzmény: #400459

azt láttam, felismertem, de mihez kapcsolódik? mi az oka a végrehajtásnak? ez miért nem derül ki?

http://www.apeh.hu/ado…

#400461 zeeh_

http://www.apeh.hu/adoslista/vegrehajtas_alattiak

"Az állami adóhatóság nyilvántartásában 2011.07.10-án/én az alábbi végrehajtási eljárással érintett adószámok szerepelnek:

Az adózó neve (elnevezése) Adószáma

EST MEDIA VAGYONKEZELŐ NYILVÁNOSAN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG 11404374243"

Nocsak...

Re: nincs cím

#400459 exmnbs1 Előzmény: #400458

látod

részlet az ingyenes cégadatbázisból

32. A cég pénzforgalmi jelzőszáma

32/5. 12001008-00106177-00200002

A számla megnyitásának dátuma: 2004/04/01.

A pénzforgalmi jelzőszámot a Raiffeisen Bank Rt. Budapesti Fiók (1054 Budapest, Akadémia u. 6. ) kezeli.

Cégjegyzékszám:

Hatályos: 2004/04/05 ...

32/6. 12001008-00106177-00100005

A számla megnyitásának dátuma: 2004/04/01.

A pénzforgalmi jelzőszámot a Raiffeisen Bank Rt. Budapesti Fiók (1054 Budapest, Akadémia u. 6. ) kezeli.

Cégjegyzékszám:

Hatályos: 2004/04/05 ...

32/7. 12001008-00106177-00300009

A számla megnyitásának dátuma: 2005/02/15.

A pénzforgalmi jelzőszámot a Raiffeisen Bank Rt. Budapesti Fiók (1054 Budapest, Akadémia u. 6. ) kezeli.

Cégjegyzékszám:

Hatályos: 2005/02/24 ...

32/13. 10918001-00000048-56180002

A számla megnyitásának dátuma: 2010/07/28.

A pénzforgalmi jelzőszámot az UniCredit Bank Hungary Zrt. SZABADSÁG TÉRI FIÓK (1054 BUDAPEST, SZABADSÁG tér 5-6.) kezeli.

Cégjegyzékszám:

Bejegyezés kelte: 2010/08/27

Hatályos: 2010/08/27 ...

33. A végrehajtás adatai

33/2.

A végrehajtás elrendelésének időpontja: 2011. május 11.

A végrehajtás ügyszáma: 5866613380

A végrehajtást elrendelő megnevezése: APEH Dél-budapesti Adóigazgatósága Hátralékkezelési Osztály 3.

Az értesítés (indítás) kiállításának időpontja: 2011. június 22.

Bejegyezés kelte: 2011/06/22

Hatályos: 2011/06/22 ...

45. A cég elektronikus elérhetősége

45/1. A cég honlapja: www.econet.hu

A cég e-mail címe: mail@econet.hu

Bejegyezés kelte: 2007/05/08 Közzétéve: 2007/05/31

Hatályos: 2007/05/08 ...

II. Cégformától függő adatok8. A részvénytársasági hirdetmények közzétételének módja és helye

8/5. www.econet.hu

Hatályos: 2006/06/28 ...

8/6. www.bet.hu

Hatályos: 2006/06/28 ...

Re: nincs cím

#400457 exmnbs1 Előzmény: #400452

33. A végrehajtás adatai

33/2.

A végrehajtás elrendelésének időpontja: 2011. május 11.

A végrehajtás ügyszáma: 5866613380

A végrehajtást elrendelő megnevezése: APEH Dél-budapesti Adóigazgatósága Hátralékkezelési Osztály 3.

Az értesítés (indítás) kiállításának időpontja: 2011. június 22.

Bejegyezés kelte: 2011/06/22

Hatályos: 2011/06/22 ...

ezt találtam

Re: nincs cím

#400432 Zotya32 Előzmény: #400425

No, tévedtem, figyelmen kívül hagytam azt, hogy április 18án hétfőn volt a szélesítés. Így július 18án hétfőn lesz a +30% -os nap. Jó pihit, hétfőn legyetek a gépnél. :-)

Re: nincs cím

#400403 zeeh_ Előzmény: #400360

Valami nagyon nem kerek ebben a történetben.

Elherdálnak mindent és maradnak a nyereséges Est lapok + Sziget meg néhány noname weboldal (már ha azok nyereségesek) és máris visszaállna névértékre vagy az alá nem sokkal?

Jobban el tudnám képzelni azt, hogy az olcsón begyűjtött pakkokat eladják a lufi fújás végén és így próbálják meg előteremteni a hitelek egy részét. Rosszabb esetben csak a saját szakállukra próbálnak eredményt elérni.

Ecoban érdemi bevétel csak nyáron lesz a fesztiválokból, a maradék időszakban nagy csodára nem kell számítani, mert nincs nagyon miből eredményt elérni.

Re: nincs cím

#400387 PRESLEY Előzmény: #400360

ezt mindenkinek irom ez bizony nagyon igaznak tünik. olyan erös a vevöi oldal. és itt már nagyok is vannak. és valaki tudnak valamit. lehet nyár végén kilyön valami írás és megtudjuk de lehet előbb is.

220 k bennmaradt

elég furcsa lett a vége …

#400380 PRESLEY

elég furcsa lett a vége , ez már nem is páni k tiszta örűltek háza

Re: nincs cím

#400375 zeeh_ Előzmény: #400360

Azt azért nehéz lenne elképzelni, de semmi sem lehetetlen. Egy vagy két nagy vevő kell hozzá és utána addig megy, amíg pénzük van. Hétfőn kabalából beleveszek, ha rossz periódusban vagyok, olyankor szokott megállni az emelkedés. Egy próbát megér, hogy lássam, milyen a júliusi formám, megszakítom kicsit a nyári tőzsdei szünetet. :)

Most kerültem gép elé vé…

#400349 zeeh_

Most kerültem gép elé végre kereskedési időben hétfő után először.

Durva, amit művel a papír. 150-ről 381 és nyilván hétfőn lesz még egy felfelé menet 400 fölé, ha így zár ma.

528 ezer db a forgalom, a cég ~8.5%-a. Ezt már nem kicsik veszik szvsz.

Re: nincs cím

#400320 PRESLEY Előzmény: #400305

hogy ma nincs sávszélesités igy hétfőn tud felmenni igy szerintem látványosabb hogy mindennap 15+

ha ma 30 lett volna hétfön akkor mit megy fel ,hát ez is speki

Re: nincs cím

#400305 banyaiz Előzmény: #400302

Azt nem tudom mi alapján megy a sávszélesítés, elég kiszámíthatatlan az alkalmazása. Néha mikor kiakad egy papír 1-2 órán belül meglépik, máskor meg fél napig áll.

Nem csak kicsiknél Otinál is volt ilyen, ott mondjuk legalább volt benne logika lefelé nem engedték el soha, vagy legalábbis nem emlékszem olyanra. Ezeknél a piciknél meg teljesen össze vissza. Lehet cégnek kell kérnie addig nem lépnek, vagy fene tudja.

Re: nincs cím

#400284 banyaiz Előzmény: #400283

Nem tudom van e itt értelme nézni névértéket.

Esetleg az lehet, hogy ez a 150-es ár azért már volt annyira nyomott valakik , bennfentesek elkezdjék venni, esetleg short zárás is, vagy vkik játszogatnak itt a nyári pangásban. :)

Abban bízom jönnek hírek majd szigetről stb talán feldobja egy kicsit, nem csinálták volna ezt a névérték emelést könnyebben menne a kiakasztás, így azért elég nagy forgalmak vannak cég 5-10% átfordul /nap, őrült egy papír.