Valószínűleg adótartozás.
azt láttam, felismertem, de mihez kapcsolódik? mi az oka a végrehajtásnak? ez miért nem derül ki?
http://www.apeh.hu/adoslista/vegrehajtas_alattiak
"Az állami adóhatóság nyilvántartásában 2011.07.10-án/én az alábbi végrehajtási eljárással érintett adószámok szerepelnek:
Az adózó neve (elnevezése) Adószáma
EST MEDIA VAGYONKEZELŐ NYILVÁNOSAN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG 11404374243"
Nocsak...
a geni újabb végrehajtásit néztem és rákerestem erre is
látod
részlet az ingyenes cégadatbázisból
32. A cég pénzforgalmi jelzőszáma
32/5. 12001008-00106177-00200002
A számla megnyitásának dátuma: 2004/04/01.
A pénzforgalmi jelzőszámot a Raiffeisen Bank Rt. Budapesti Fiók (1054 Budapest, Akadémia u. 6. ) kezeli.
Cégjegyzékszám:
Hatályos: 2004/04/05 ...
32/6. 12001008-00106177-00100005
A számla megnyitásának dátuma: 2004/04/01.
A pénzforgalmi jelzőszámot a Raiffeisen Bank Rt. Budapesti Fiók (1054 Budapest, Akadémia u. 6. ) kezeli.
Cégjegyzékszám:
Hatályos: 2004/04/05 ...
32/7. 12001008-00106177-00300009
A számla megnyitásának dátuma: 2005/02/15.
A pénzforgalmi jelzőszámot a Raiffeisen Bank Rt. Budapesti Fiók (1054 Budapest, Akadémia u. 6. ) kezeli.
Cégjegyzékszám:
Hatályos: 2005/02/24 ...
32/13. 10918001-00000048-56180002
A számla megnyitásának dátuma: 2010/07/28.
A pénzforgalmi jelzőszámot az UniCredit Bank Hungary Zrt. SZABADSÁG TÉRI FIÓK (1054 BUDAPEST, SZABADSÁG tér 5-6.) kezeli.
Cégjegyzékszám:
Bejegyezés kelte: 2010/08/27
Hatályos: 2010/08/27 ...
33. A végrehajtás adatai
33/2.
A végrehajtás elrendelésének időpontja: 2011. május 11.
A végrehajtás ügyszáma: 5866613380
A végrehajtást elrendelő megnevezése: APEH Dél-budapesti Adóigazgatósága Hátralékkezelési Osztály 3.
Az értesítés (indítás) kiállításának időpontja: 2011. június 22.
Bejegyezés kelte: 2011/06/22
Hatályos: 2011/06/22 ...
45. A cég elektronikus elérhetősége
45/1. A cég honlapja: www.econet.hu
A cég e-mail címe: mail@econet.hu
Bejegyezés kelte: 2007/05/08 Közzétéve: 2007/05/31
Hatályos: 2007/05/08 ...
II. Cégformától függő adatok8. A részvénytársasági hirdetmények közzétételének módja és helye
8/5. www.econet.hu
Hatályos: 2006/06/28 ...
8/6. www.bet.hu
Hatályos: 2006/06/28 ...
33. A végrehajtás adatai
33/2.
A végrehajtás elrendelésének időpontja: 2011. május 11.
A végrehajtás ügyszáma: 5866613380
A végrehajtást elrendelő megnevezése: APEH Dél-budapesti Adóigazgatósága Hátralékkezelési Osztály 3.
Az értesítés (indítás) kiállításának időpontja: 2011. június 22.
Bejegyezés kelte: 2011/06/22
Hatályos: 2011/06/22 ...
ezt találtam
No, tévedtem, figyelmen kívül hagytam azt, hogy április 18án hétfőn volt a szélesítés. Így július 18án hétfőn lesz a +30% -os nap. Jó pihit, hétfőn legyetek a gépnél. :-)
Valami nagyon nem kerek ebben a történetben.
Elherdálnak mindent és maradnak a nyereséges Est lapok + Sziget meg néhány noname weboldal (már ha azok nyereségesek) és máris visszaállna névértékre vagy az alá nem sokkal?
Jobban el tudnám képzelni azt, hogy az olcsón begyűjtött pakkokat eladják a lufi fújás végén és így próbálják meg előteremteni a hitelek egy részét. Rosszabb esetben csak a saját szakállukra próbálnak eredményt elérni.
Ecoban érdemi bevétel csak nyáron lesz a fesztiválokból, a maradék időszakban nagy csodára nem kell számítani, mert nincs nagyon miből eredményt elérni.
ezt mindenkinek irom ez bizony nagyon igaznak tünik. olyan erös a vevöi oldal. és itt már nagyok is vannak. és valaki tudnak valamit. lehet nyár végén kilyön valami írás és megtudjuk de lehet előbb is.
220 k bennmaradt
elég furcsa lett a vége , ez már nem is páni k tiszta örűltek háza
Azt azért nehéz lenne elképzelni, de semmi sem lehetetlen. Egy vagy két nagy vevő kell hozzá és utána addig megy, amíg pénzük van. Hétfőn kabalából beleveszek, ha rossz periódusban vagyok, olyankor szokott megállni az emelkedés. Egy próbát megér, hogy lássam, milyen a júliusi formám, megszakítom kicsit a nyári tőzsdei szünetet. :)
nem 1 kör lesz... sziget végére 700, karácsonyra stabilan 1000.
Most kerültem gép elé végre kereskedési időben hétfő után először.
Durva, amit művel a papír. 150-ről 381 és nyilván hétfőn lesz még egy felfelé menet 400 fölé, ha így zár ma.
528 ezer db a forgalom, a cég ~8.5%-a. Ezt már nem kicsik veszik szvsz.
hogy ma nincs sávszélesités igy hétfőn tud felmenni igy szerintem látványosabb hogy mindennap 15+
ha ma 30 lett volna hétfön akkor mit megy fel ,hát ez is speki
Azt nem tudom mi alapján megy a sávszélesítés, elég kiszámíthatatlan az alkalmazása. Néha mikor kiakad egy papír 1-2 órán belül meglépik, máskor meg fél napig áll.
Nem csak kicsiknél Otinál is volt ilyen, ott mondjuk legalább volt benne logika lefelé nem engedték el soha, vagy legalábbis nem emlékszem olyanra. Ezeknél a piciknél meg teljesen össze vissza. Lehet cégnek kell kérnie addig nem lépnek, vagy fene tudja.
Nem tudom van e itt értelme nézni névértéket.
Esetleg az lehet, hogy ez a 150-es ár azért már volt annyira nyomott valakik , bennfentesek elkezdjék venni, esetleg short zárás is, vagy vkik játszogatnak itt a nyári pangásban. :)
Abban bízom jönnek hírek majd szigetről stb talán feldobja egy kicsit, nem csinálták volna ezt a névérték emelést könnyebben menne a kiakasztás, így azért elég nagy forgalmak vannak cég 5-10% átfordul /nap, őrült egy papír.