Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #400302

Azt nem tudom mi alapján megy a sávszélesítés, elég kiszámíthatatlan az alkalmazása. Néha mikor kiakad egy papír 1-2 órán belül meglépik, máskor meg fél napig áll.

Nem csak kicsiknél Otinál is volt ilyen, ott mondjuk legalább volt benne logika lefelé nem engedték el soha, vagy legalábbis nem emlékszem olyanra. Ezeknél a piciknél meg teljesen össze vissza. Lehet cégnek kell kérnie addig nem lépnek, vagy fene tudja.