Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #400425

No, tévedtem, figyelmen kívül hagytam azt, hogy április 18án hétfőn volt a szélesítés. Így július 18án hétfőn lesz a +30% -os nap. Jó pihit, hétfőn legyetek a gépnél. :-)