Hozzászólás
zeeh_Most kerültem gép elé végre kereskedési időben hétfő után először.
Durva, amit művel a papír. 150-ről 381 és nyilván hétfőn lesz még egy felfelé menet 400 fölé, ha így zár ma.
528 ezer db a forgalom, a cég ~8.5%-a. Ezt már nem kicsik veszik szvsz.