Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #400360Valami nagyon nem kerek ebben a történetben.
Elherdálnak mindent és maradnak a nyereséges Est lapok + Sziget meg néhány noname weboldal (már ha azok nyereségesek) és máris visszaállna névértékre vagy az alá nem sokkal?
Jobban el tudnám képzelni azt, hogy az olcsón begyűjtött pakkokat eladják a lufi fújás végén és így próbálják meg előteremteni a hitelek egy részét. Rosszabb esetben csak a saját szakállukra próbálnak eredményt elérni.
Ecoban érdemi bevétel csak nyáron lesz a fesztiválokból, a maradék időszakban nagy csodára nem kell számítani, mert nincs nagyon miből eredményt elérni.