Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #400283

Nem tudom van e itt értelme nézni névértéket.

Esetleg az lehet, hogy ez a 150-es ár azért már volt annyira nyomott valakik , bennfentesek elkezdjék venni, esetleg short zárás is, vagy vkik játszogatnak itt a nyári pangásban. :)

Abban bízom jönnek hírek majd szigetről stb talán feldobja egy kicsit, nem csinálták volna ezt a névérték emelést könnyebben menne a kiakasztás, így azért elég nagy forgalmak vannak cég 5-10% átfordul /nap, őrült egy papír.