Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#380922 zeeh_ Előzmény: #380919

Halted? Mire fel? Kiakadt a +0,10%-ra? :DD

Csökken az eladói oldalon a tételek száma itthon, ilyenkor szoktak beletépni népi megfigyelés szerint. :)

Update: Már is 9.58. :)

Re: nincs cím

#380917 zeeh_ Előzmény: #380913

"Hatalmas" 85 db-os pakk van útban 2500-on. :D

9.6-ot át fogja vinni kint. A probléma az szvsz, hogy robocop még nem 266-os euróval kalkulál, hanem 262-263 Ft-tal, így nem igazítja hozzá a kintihez az árat.

Re: nincs cím

#380913 hAliG Előzmény: #380704

Még mindig nem bírt itthon átmenni 2500-on??? Kint meg 2540 már régóta...

Re: nincs cím

#380704 hAliG Előzmény: #380604

Interjúból (google fordítóval csehről magyarra):

"Prágában már befejezte az első szakaszban a lakossági projekt, híd 21, Prága 1. A második szakasz befejeződik a 3. negyedévben. A kiemelt projekt a kereskedelmi központja Budapesten a Váci 1-re befejezésének tervezett időpontja megnyitása idén ősszel. Lengyelországban, Zlota 44 lakótorony, amely az intenzív építési és kivitelezési fejeződik 2012-ben."

"A teljes vagyon 1.740.000.000 eurót tartalmazó"

"De azt látjuk, nagy növekedési potenciált egy részvényre jutó NAV és azt javaslom, vásárol."

"A megállapodás a CPF (Horvát Nemzeti Vagyonkezelő Alap) írtak alá, és megerősítette a közös szavazás a közgyűlésen április 29. Zágrábban. A bank várja a finanszírozást kell jelentkezniük hitelszerződések ár kiegészítéseket. Várják következtetést a következő két hétben."

Re: nincs cím

#380601 hAliG Előzmény: #380600

11-13 óráig inkább lefelé szokott csorogni (most nem így volt), úgyhogy még csak most jöhet a java :)

(Pont hasonlót írtál amott :D most olvasom :D)

Re: nincs cím

#380600 zeeh_ Előzmény: #380598

Hetesen 10.08 a teteje.

MACD, sztochasztikus még mindig vételt mutat, így lehet még benne kraft felfelé.

Re: nincs cím

#380598 hAliG Előzmény: #380597

Az lesz az igazi, ha a hetes bontásban majd jól megtolja :) (10 ojró fölött)

Re: nincs cím

#380597 zeeh_ Előzmény: #380592

Akármilyen felbontásban nézem, ezt bizony le se lehet egyelőre vakarni bolli felsőről kint. :)

Re: nincs cím

#380592 hAliG Előzmény: #380591

Szerintem az interjúban fog valami érdekeset mondani az ügyvezető ma 14 órától..

Amúgy ez is jelzés értékű, hogy online interjút tartanak! Elkezdtek újra kommunikálni.

Re: nincs cím

#380591 hAliG Előzmény: #380584

Nem annyi! Miért lenne annyi?

Minden feltételnek és szabálynak megfelel továbbra is :)

Sőt ha behúzzuk az emelkedő trendvonalat, azt sem törte..