Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #380919

Halted? Mire fel? Kiakadt a +0,10%-ra? :DD

Csökken az eladói oldalon a tételek száma itthon, ilyenkor szoktak beletépni népi megfigyelés szerint. :)

Update: Már is 9.58. :)