Re: nincs cím 2011. május 12. 11:39 zeeh_ Előzmény: #380919 Halted? Mire fel? Kiakadt a +0,10%-ra? :DD Csökken az eladói oldalon a tételek száma itthon, ilyenkor szoktak beletépni népi megfigyelés szerint. :) Update: Már is 9.58. :)