Re: nincs cím 2011. május 11. 13:13 hAliG Előzmény: #380600 11-13 óráig inkább lefelé szokott csorogni (most nem így volt), úgyhogy még csak most jöhet a java :) (Pont hasonlót írtál amott :D most olvasom :D)