Re: nincs cím 2011. május 11. 12:28 hAliG Előzmény: #380584 Nem annyi! Miért lenne annyi? Minden feltételnek és szabálynak megfelel továbbra is :) Sőt ha behúzzuk az emelkedő trendvonalat, azt sem törte..