Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #380584

Nem annyi! Miért lenne annyi?

Minden feltételnek és szabálynak megfelel továbbra is :)

Sőt ha behúzzuk az emelkedő trendvonalat, azt sem törte..