Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #380591

Szerintem az interjúban fog valami érdekeset mondani az ügyvezető ma 14 órától..

Amúgy ez is jelzés értékű, hogy online interjút tartanak! Elkezdtek újra kommunikálni.