Re: nincs cím 2011. május 11. 12:32 hAliG Előzmény: #380591 Szerintem az interjúban fog valami érdekeset mondani az ügyvezető ma 14 órától.. Amúgy ez is jelzés értékű, hogy online interjút tartanak! Elkezdtek újra kommunikálni.