Szerintem is, veszek ma
egy próba pakkot,aztán legfeljebb Q1-ig megmarad.
Júniust,júliust,augusztust tőzsdétől távol akarom tölteni. Szenvedés volt a tavaly nyár is,nincs kedvem mozizni megint a nagy semmit. Majd talán az augusztusi gyj szezonban ránézek,de egyébként nem tervezem.