Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #378272

10 ezer db 2370-en???

Na, ilyet se láttam még itthon. Szerintem a robot nyom egy látszat eladást mindjárt, hogy generáljon némi forgalmat. Eddig felfelé mutyizta az árat, most meg pufferel ezerrel robocop.