Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#378532 zeeh_ Előzmény: #378365

Szerintem is, veszek ma

egy próba pakkot,aztán legfeljebb Q1-ig megmarad.

Júniust,júliust,augusztust tőzsdétől távol akarom tölteni. Szenvedés volt a tavaly nyár is,nincs kedvem mozizni megint a nagy semmit. Majd talán az augusztusi gyj szezonban ránézek,de egyébként nem tervezem.

Re: nincs cím

#378365 hAliG Előzmény: #378309

Láttam már bent ilyen tételt régen :)

Holnap a szokott időben lesz valami hír úgy érzem...

Re: nincs cím

#378309 zeeh_ Előzmény: #378304

7320-ra... :D

Ez tuti a robot. Saját magának fog adni, s így generál forgalmat. Ekkora vevő azért nincs itthon.

Re: nincs cím

#378300 zeeh_ Előzmény: #378272

10 ezer db 2370-en???

Na, ilyet se láttam még itthon. Szerintem a robot nyom egy látszat eladást mindjárt, hogy generáljon némi forgalmat. Eddig felfelé mutyizta az árat, most meg pufferel ezerrel robocop.

Re: nincs cím

#378239 zeeh_ Előzmény: #378232

Q1 + Sky Office lassan beérik. ;)

A kérdés az, hogy az öntögetőnek van-e még és esetleg szünetet tart (hogy magasabbról tudjon megint önteni) vagy elfogyott a pakkja. Kint MACD lassan beadja a jelet, amit utoljára bő 1 hónapja lehetett látni. Szerintem holnap este jönni fog valami hír.

Re: nincs cím

#378214 akpo7 Előzmény: #378208

HUF-os chartot nezve egyebkent szepen mukodtek a FIB szintek is. Ha egy 1,950-2,780-as savot veszek, akkor az alja kb. a 38,2-es szinten volt, most pedig elhagyhatja a 50-est. Kene bele mar forgalom, h. jobban lassuk az iranyt!

Re: nincs cím

#378208 hAliG Előzmény: #378192

1 hónapig volt a leszorító alatt, ahonnan kitört április végén.. :)

A kintit is kellene néznie Egon mesternek, nem csak az itthoni chartot, mert az sokszor nem olyan jó.

Habár még bármi lehet :)

De az tény, hogy a cég elkezdte az srv-t.