Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #378232Q1 + Sky Office lassan beérik. ;)
A kérdés az, hogy az öntögetőnek van-e még és esetleg szünetet tart (hogy magasabbról tudjon megint önteni) vagy elfogyott a pakkja. Kint MACD lassan beadja a jelet, amit utoljára bő 1 hónapja lehetett látni. Szerintem holnap este jönni fog valami hír.