Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #378232

Q1 + Sky Office lassan beérik. ;)

A kérdés az, hogy az öntögetőnek van-e még és esetleg szünetet tart (hogy magasabbról tudjon megint önteni) vagy elfogyott a pakkja. Kint MACD lassan beadja a jelet, amit utoljára bő 1 hónapja lehetett látni. Szerintem holnap este jönni fog valami hír.