Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #377750

9,1

Érdekes, hogy most viszont diszkont áron lehet venni, a kinti árfolyam alatt cirka 20-25 Ft-tal.

MACD kezd vételi jelzést adni kint. No, ebből mi lesz? (Talán csütörtök este egy hír.)