Re: nincs cím 2011. május 4. 12:13 zeeh_ Előzmény: #377750 9,1 Érdekes, hogy most viszont diszkont áron lehet venni, a kinti árfolyam alatt cirka 20-25 Ft-tal. MACD kezd vételi jelzést adni kint. No, ebből mi lesz? (Talán csütörtök este egy hír.)