Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #378192

1 hónapig volt a leszorító alatt, ahonnan kitört április végén.. :)

A kintit is kellene néznie Egon mesternek, nem csak az itthoni chartot, mert az sokszor nem olyan jó.

Habár még bármi lehet :)

De az tény, hogy a cég elkezdte az srv-t.