Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #3781921 hónapig volt a leszorító alatt, ahonnan kitört április végén.. :)
A kintit is kellene néznie Egon mesternek, nem csak az itthoni chartot, mert az sokszor nem olyan jó.
Habár még bármi lehet :)
De az tény, hogy a cég elkezdte az srv-t.