Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #378304

7320-ra... :D

Ez tuti a robot. Saját magának fog adni, s így generál forgalmat. Ekkora vevő azért nincs itthon.