NMB linkjére errort ír ki, mit akartál betenni maci?
Ott valami hiba van a rendszerrel, mert a másik oldalon nem így néz ki a könyv :)
Error 404
Kinti könyv 7:30-as állapota brutális. Remélhetőleg szépül nyitásra.
Vettem egy kezdő pakkot, adok egy lehetőséget a papírnak.
Adok neki 2 hetet, hogy 2400 felé kerüljön.
Megvolt a délutáni szieszta, folytatódik az adok-kapok 8.8-8.84 között immár 43154 db-os forgalom mellett.
13:52:26 8.82 555
13:52:26 8.82 500
13:52:26 8.82 300
13:52:26 8.81 800
13:52:26 8.81 180
13:52:26 8.81 300
13:52:26 8.81 200
13:52:26 8.81 165
Már 31 ezer darab, szvsz ma az 50 napos fölé fog kerülni.
25 568 db eddig a forgalom kint.
Az elmúlt 2 hét legnagyobb forgalma lehet ma, ha így megy tovább.
Közben újabb bő 1500 db fordult meg.
Hááát, lehet, ma visszamegy 50 napos fölé.
Feltűnően nagy ma a forgalom az előző 2 héthez képest eddig.
Pakk átadás lenne vagy mi a fene?
11:25:31 8.83 969
11:25:31 8.83 500
11:25:31 8.83 200
11:25:31 8.83 238
11:25:31 8.82 93
11:25:22 8.82 807
11:25:22 8.82 100
11:25:22 8.82 500
11:25:22 8.81 900
11:25:22 8.81 100
11:25:22 8.81 383
11:25:22 8.8 210
Eszemben sincs, de nem zárnám ki a leszúrás lehetőségét.
Fej-vállat akarsz? :) Mert ha nem, akkor ne szúrjon inkább oda ;)
Én is ezt nézem és nem tudom, minek nevezzem.
Rally előtti visszafogásnak vagy tömésnek. Elvileg az elsőnek kéne lennie. :)
Azért egy paráztató leszúrást ~8.5 vidékére még nem zárnék ki csütörtök zárásig.
Nagyon pakolgatja valaki a 8.8-as szintet. Nem akarják engedni :)
10:21:20 8.83 356
10:19:47 8.84 225
10:19:46 8.84 185
10:18:55 8.84 493
10:18:55 8.84 7
10:18:35 8.84 73
10:18:28 8.84 727
10:18:28 8.84 200
10:18:28 8.84 385
10:18:28 8.83 108
10:18:28 8.83 200
10:15:38 8.83 250
10:15:38 8.83 250
10:15:38 8.83 200
10:15:38 8.82 500
10:15:38 8.8 300
10:15:38 8.8 500
Csak nem 1 héttel a cél előtt fogják már elbszni a fordított fej-vállat...
De rohadt nagy lett az "erdeklodes" a 2,300-2,350-es savban...