Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

pepe01 Előzmény: #375604

Vettem egy kezdő pakkot, adok egy lehetőséget a papírnak.

Adok neki 2 hetet, hogy 2400 felé kerüljön.