Re: nincs cím 2011. április 26. 11:38 zeeh_ Előzmény: #375427 25 568 db eddig a forgalom kint. Az elmúlt 2 hét legnagyobb forgalma lehet ma, ha így megy tovább. Közben újabb bő 1500 db fordult meg. Hááát, lehet, ma visszamegy 50 napos fölé.