Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #375427

25 568 db eddig a forgalom kint.

Az elmúlt 2 hét legnagyobb forgalma lehet ma, ha így megy tovább.

Közben újabb bő 1500 db fordult meg.

Hááát, lehet, ma visszamegy 50 napos fölé.