Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #375421Feltűnően nagy ma a forgalom az előző 2 héthez képest eddig.
Pakk átadás lenne vagy mi a fene?
11:25:31 8.83 969
11:25:31 8.83 500
11:25:31 8.83 200
11:25:31 8.83 238
11:25:31 8.82 93
11:25:22 8.82 807
11:25:22 8.82 100
11:25:22 8.82 500
11:25:22 8.81 900
11:25:22 8.81 100
11:25:22 8.81 383
11:25:22 8.8 210