Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #375415

Én is ezt nézem és nem tudom, minek nevezzem.

Rally előtti visszafogásnak vagy tömésnek. Elvileg az elsőnek kéne lennie. :)

Azért egy paráztató leszúrást ~8.5 vidékére még nem zárnék ki csütörtök zárásig.