Re: nincs cím 2011. április 26. 11:06 zeeh_ Előzmény: #375415 Én is ezt nézem és nem tudom, minek nevezzem. Rally előtti visszafogásnak vagy tömésnek. Elvileg az elsőnek kéne lennie. :) Azért egy paráztató leszúrást ~8.5 vidékére még nem zárnék ki csütörtök zárásig.