Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#373250 zeeh_ Előzmény: #373243

Május 1. vasárnap :)

Én is a kgy-re tippelek,de el nem tudom képzelni,hogy milyen hírre tudna menni innen 3 eurót,ha csak nem a Sky Office...

Ez az USA hír ma úgy kellett nekik a lenyomáshoz,mint egy falat kenyér.

Re: nincs cím

#373243 hAliG Előzmény: #373240

Május 2-3 környékén 12 euró felett kellene lennie az alakzat szerint.

Szerintem kgy-n lesz valami hír.. a 18h-i rendkívüli kgy-n :)

Francik kereskednek május 1-én?

Re: nincs cím

#373242 hAliG Előzmény: #373224

ING szerintem 3-4-5 évre vette. Vszínű biztosak abban, hogy addigra 2-3-4x-ezni fog innen.

Ilyen kis ingadozásokkal meg nem foglalkoznak :)

Re: nincs cím

#373240 zeeh_ Előzmény: #373224

Kb. 9.15 óta kis pakkokkal nyomják lefelé. A mai csomag se volt nagy,amivel 8.73-ig nyomták. Nem tudom elképzelni,hogy 3 héttel a fordított fej-váll célárának elérése elött legyen bambi az alakzatnak,amit már hosszú ideje rajzolgatnak.

Q1 is közeleg,aminek jónak kell lennie.

Re: nincs cím

#373211 hAliG Előzmény: #373202

Hát ez a mai nap tényleg szar lett.. Lényeg, hogy később jobb napok jönnek!

Orco el fogja érni azt a vonalat, amit reggel behúztam, talán még pár nap, amíg elszenved vele. Remélem nem fog alámenni.

Re: nincs cím

#373202 zeeh_ Előzmény: #373188

S and P: USA-t stabilról negatív kilátás.

8.73-as záró kint. Kezd nem tetszeni.

Ekkora egy sz*r napot. :(

Re: nincs cím

#373182 zeeh_ Előzmény: #373170

8.78, hogy asszák meg. :(

17:10:06 8.78 350

17:09:01 8.78 850

17:09:01 8.78 120

17:07:06 8.8 38

17:02:32 8.8 28

16:54:47 8.8 100

16:54:31 8.8 100

16:54:15 8.8 100

16:53:59 8.8 100

16:53:43 8.8 100

16:53:27 8.8 100

16:50:29 8.8 624

Ha nem zár 8.8 fölé, akkor nő az esély a bambira.

Re: nincs cím

#373170 zeeh_ Előzmény: #373159

16:50:29 8.8 624

16:50:13 8.8 362

16:50:13 8.8 30

16:50:13 8.8 100

16:50:13 8.8 200

16:50:13 8.8 239

16:50:13 8.81 291

16:50:13 8.81 113

16:50:13 8.84 71

16:50:13 8.84 70

Nagyon nem akarja valaki ezt a 8.8-at.

Re: nincs cím

#373159 zeeh_ Előzmény: #373119

Olyan marha nagy erőt azért nem fejtenek ki kint a 8.8 védelmére.

Talán doji lesz belőle a végére és remélhetőleg holnap már fordul.

Ejjj, már megint 8.8 Er…

#373080 zeeh_

Ejjj, már megint 8.8

Erre a rohadt USA-ra mindent adnak. :(

Igen, hiba volt.

Re: nincs cím

#373045 pepe01 Előzmény: #373027

Eddig nem akartam beírni, de borítékolható volt a lecsorgás.

nem is értem miért nem szórtad 2 kézzel 2700 felett.

természetesen szurkolok nektek, hogy teljesüljön a célár.

A cseh piacon is figyelitek a papírt?

Re: nincs cím

#373016 zeeh_ Előzmény: #373004

RSI utoljára januárban volt ilyen alacsony még 2000 alatt.

A semmire csorog lefelé, lassan illene fordulnia.

Re: nincs cím

#372994 zeeh_ Előzmény: #372993

Robot megpakolta, ez az egyik mániája.

Népi megfigyelés szerint rally előtt teszi ezt előszeretettel.

Amikor 2780-ig ment a közelmúltban, 400 darabokkal volt megtömve kitörés előtti 2-3 nap.