Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #373224Kb. 9.15 óta kis pakkokkal nyomják lefelé. A mai csomag se volt nagy,amivel 8.73-ig nyomták. Nem tudom elképzelni,hogy 3 héttel a fordított fej-váll célárának elérése elött legyen bambi az alakzatnak,amit már hosszú ideje rajzolgatnak.
Q1 is közeleg,aminek jónak kell lennie.