Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #373224

Kb. 9.15 óta kis pakkokkal nyomják lefelé. A mai csomag se volt nagy,amivel 8.73-ig nyomták. Nem tudom elképzelni,hogy 3 héttel a fordított fej-váll célárának elérése elött legyen bambi az alakzatnak,amit már hosszú ideje rajzolgatnak.

Q1 is közeleg,aminek jónak kell lennie.