Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #372930Szerintem ezt az emelkedő vonalat meg fogja érinteni:
http://www.kephost.com/images4/2011/4/18/7585yyujp02gegdm25hx.png
Szerintem ezt az emelkedő vonalat meg fogja érinteni:
http://www.kephost.com/images4/2011/4/18/7585yyujp02gegdm25hx.png