Május 1. vasárnap :)
Én is a kgy-re tippelek,de el nem tudom képzelni,hogy milyen hírre tudna menni innen 3 eurót,ha csak nem a Sky Office...
Ez az USA hír ma úgy kellett nekik a lenyomáshoz,mint egy falat kenyér.
Május 1. vasárnap :)
Én is a kgy-re tippelek,de el nem tudom képzelni,hogy milyen hírre tudna menni innen 3 eurót,ha csak nem a Sky Office...
Ez az USA hír ma úgy kellett nekik a lenyomáshoz,mint egy falat kenyér.
Május 2-3 környékén 12 euró felett kellene lennie az alakzat szerint.
Szerintem kgy-n lesz valami hír.. a 18h-i rendkívüli kgy-n :)
Francik kereskednek május 1-én?
ING szerintem 3-4-5 évre vette. Vszínű biztosak abban, hogy addigra 2-3-4x-ezni fog innen.
Ilyen kis ingadozásokkal meg nem foglalkoznak :)
Kb. 9.15 óta kis pakkokkal nyomják lefelé. A mai csomag se volt nagy,amivel 8.73-ig nyomták. Nem tudom elképzelni,hogy 3 héttel a fordított fej-váll célárának elérése elött legyen bambi az alakzatnak,amit már hosszú ideje rajzolgatnak.
Q1 is közeleg,aminek jónak kell lennie.
Én is remélem.
ING jóval feljebb vehette,mégsem áll alá senki.
De legalább 268 az ojró :) (már akinek ez jó - Orcosoknak igen)
Hát ez a mai nap tényleg szar lett.. Lényeg, hogy később jobb napok jönnek!
Orco el fogja érni azt a vonalat, amit reggel behúztam, talán még pár nap, amíg elszenved vele. Remélem nem fog alámenni.
S and P: USA-t stabilról negatív kilátás.
8.73-as záró kint. Kezd nem tetszeni.
Ekkora egy sz*r napot. :(
8.78, hogy asszák meg. :(
17:10:06 8.78 350
17:09:01 8.78 850
17:09:01 8.78 120
17:07:06 8.8 38
17:02:32 8.8 28
16:54:47 8.8 100
16:54:31 8.8 100
16:54:15 8.8 100
16:53:59 8.8 100
16:53:43 8.8 100
16:53:27 8.8 100
16:50:29 8.8 624
Ha nem zár 8.8 fölé, akkor nő az esély a bambira.
16:50:29 8.8 624
16:50:13 8.8 362
16:50:13 8.8 30
16:50:13 8.8 100
16:50:13 8.8 200
16:50:13 8.8 239
16:50:13 8.81 291
16:50:13 8.81 113
16:50:13 8.84 71
16:50:13 8.84 70
Nagyon nem akarja valaki ezt a 8.8-at.
Olyan marha nagy erőt azért nem fejtenek ki kint a 8.8 védelmére.
Talán doji lesz belőle a végére és remélhetőleg holnap már fordul.
Ejjj, már megint 8.8
Erre a rohadt USA-ra mindent adnak. :(
Igen, hiba volt.
Eddig nem akartam beírni, de borítékolható volt a lecsorgás.
nem is értem miért nem szórtad 2 kézzel 2700 felett.
természetesen szurkolok nektek, hogy teljesüljön a célár.
A cseh piacon is figyelitek a papírt?
RSI utoljára januárban volt ilyen alacsony még 2000 alatt.
A semmire csorog lefelé, lassan illene fordulnia.