Re: nincs cím 2011. április 18. 18:00 hAliG Előzmény: #373202 Hát ez a mai nap tényleg szar lett.. Lényeg, hogy később jobb napok jönnek! Orco el fogja érni azt a vonalat, amit reggel behúztam, talán még pár nap, amíg elszenved vele. Remélem nem fog alámenni.