Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #373202

Hát ez a mai nap tényleg szar lett.. Lényeg, hogy később jobb napok jönnek!

Orco el fogja érni azt a vonalat, amit reggel behúztam, talán még pár nap, amíg elszenved vele. Remélem nem fog alámenni.