Re: nincs cím 2011. április 18. 16:46 zeeh_ Előzmény: #373119 Olyan marha nagy erőt azért nem fejtenek ki kint a 8.8 védelmére. Talán doji lesz belőle a végére és remélhetőleg holnap már fordul.